شرایط گارانتی

  • قوانین برای محصولاتی که گارانتی ندارند:

البرزدکه همواره تلاش کرده است که در کنار قیمت مناسب و منصفانه، خدمات خود را در بهترین زمان و بالاترین کیفیت به مشتری خود ارائه دهد. از این رو اکثر محصولات ما دارای ضمانت این شرکت و یا سایر شرکت‌های گارانتی دهنده می‌باشد؛ ولی تنها تعدادی از محصولات به دلیل اینکه باید پروسه نصب روی آن‌ها به طور کامل انجام شود و تست این محصولات همراه با عملیات پرس، لحیم‌کاری، چسب‌کاری  می‌باشد و در نتیجه محصول از شرایط اولیه خارج می‌شود، لذا از شرایط اولیه گارانتی تست 24 ساعته محصولات خارج شده و بدون گارانتی محسوب می‌شوند.
با این حال در صورت خرید در تعداد بالا از یک نوع محصول، اگر یک عدد را روی کار نصب کرده و خراب بود، امکان مرجوعی مابقی فقط در صورتی که روی کار نصب نشده باشند، وجود خواهد داشت.

  • قوانین گارانتی برای محصولاتی که مهلت تست ۲۴ ساعته دارند:

۱- مهلت تست  این محصولات تنها ۲۴ساعت از زمان تحویل می‌باشد.

۲- زمان تحویل دقیقا همان زمان ثبت شده در رسید تحویل همراه با امضای مشتری خواهد بود.

۳- در صورت هرگونه مشکلی در قطعه خریداری شده، شما تنها ۲۴ ساعت مهلت دارید که کارشناسان ما را مطلع ساخته و در طی همین ۲۴ ساعت اقدام به مرجوع ساختن محصول کنید. در صورت مواجهه با تعطیلات، زمانی که پیام شما روی پیامرسان‌های ما ثبت می‌شود، مورد قبول بوده و موظف به ارسال کالا در اولین روز غیر تعطیل می‌باشید.

۴- در صورت تست و مرجوع کردن کالا، باید از نظر بسته بندی تمام جوانب امنیت را در نظر گرفته شود، زیرا در صورت هرگونه آسیبی در هنگام پس فرستادن محصول، ما هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. در ضمن توجه داشته باشید که در هنگام مرجوع ساختن محصول، آن را به میزان ارزشی که دارد بیمه کرده تا در صورت بروز هرگونه آسیبی از خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنید.

۵- پیش از ارسال، تمام محصولات توسط ما از لحاظ ظاهری و فنی کاملا مورد بررسی قرار گرفته و سپس به ماموران پست، تیپاکس، پیک و… تحویل داده می‌شود. شما موظف هستید، پس از تحویل گرفتن محصول از مامور مربوطه، آن را چک کرده و در صورت مشاهده آسیب بسته بندی و یا کالا، در قبول بسته خودداری کرده و مشکل را توسط مامور صورت جلسه کنید. در غیر این صورت مهندسین برتر هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۶- توجه داشته باشید محصولاتی که بخاطر تست اشتباه توسط تعمیرکاران تایید نشده توسط ما و یا افراد متفرقه بدون مدرک در حین تعویض، دچار شکستی، پارگی و یا آسیب شده‌اند، به هیچ وجه مرجوع نخواهند شد. تنها تعمیرکاران توصیه شده توسط ما و تکنسین‌های دارای مدرک معتبر، مورد تایید برای تست و نصب قطعه می‌باشند. اگر تست توسط خود مشتری و یا افراد غیر معتبر انجام شود و در حین تست به محصول آسیبی برسد، به هیچ وجه مرجوع نخواهد شد.

۷- تنها محصولاتی مرجوع خواهند شد که روی کار نصب نشده باشند، در صورت لحیم شدگی، چسب کاری، تا شدگی و هرگونه نصب روی کار، محصول مرجوع نخواهد شد. شما تنها مجاز به تست محصول بدون نصب آن هستید.

۸- از تست‌های نادرستی که منجر به پارگی، شکستگی، تا شدگی یا هرگونه آسیبی به قطعه می شوند جدا خودداری کنید. زیرا در این صورت به هیچ وجه محصول مرجوع نخواهد شد.

۹- توجه داشته باشید هرگونه ضربه خوردگی، نفوذ مواد شیمیایی و مایعات، فشار، مخدوش شدن لیبل گارانتی، پاک شدن مهر و نشان ما خارج شدن محصول از حالت اولیه، آن را از گارانتی تست ۲۴ ساعته خارج خواهند کرد.

10- ال سی دی تصوير شامل گارانتي نميباشد و فقط تاچ ال سی دی گارانتی دارد.

  •  قوانین گارانتی برای محصولاتی که گارانتی یک ساله تعمیرات دارند:

محصولاتی که توسط شرکت ما ارائه می‌شوند، دارای بالاترین سطح از کیفیت هستند؛ ولی برای رفاه حال مشتریان و با شروطی که در ادامه خواهید خواند، گارانتی یک ساله تعمیر این محصولات از سوی ما به مشتریان داده خواهد شد و در صورت انجام موارد زیر این گارانتی باطل می‌شود:

۱- استفاده نادرست از دستگاه: هرگونه استفاده اشتباه، اعم از روشن گذاشتن برای مدت طولانی، کار برخلاف دستور عمل و  … دستگاه را از گارانتی تعمیر یک ساله خارج خواهد ساخت. توجه داشته باشید از دفترچه راهنما، سایت آن و یا راهنمایی کارشناسان ما برای کار با دستگاه مورد نظر استفاده کنید، زیرا هر هر گونه اشتباهی که به این دلیل، منجر به آسیب دستگاه شود، به هیچ وجه از سوی شرکت مای فون قابل پذیرش نیست.

۲- استفاده از ولتاژ ورودی ناصحیح: پیش از استفاده از دستگاه و روشن کردن آن حتما ولتاژ ورودی آن را توسط دفترچه راهنما، لیبل روی خود دستگاه و یا سایت آن بررسی کنید، زیرا هرگونه آسیبی که به دلیل عدم تطابق ولتاژ استفاده شده، صورت گرفته باشد، توسط ما مورد قبول نخواهد بود.

۳- جابجایی غیر اصولی: برای حمل و نقل این محصولات حتما ایمنی را رعایت کرده و جابجایی‌های زیاد خودداری فرمایید. هرگونه آسیبی که به دلیل جابجایی غیر اصولی و در حین حمل و نقل  برای دستگاه اتفاق افتد، به هیچ وجه شامل گارانتی تعمیرات نمی‌شود.

۴- استهلاک و خرابی ناشی از استفاده زیاد: هر دستگاه دارای عمری مفید می‌باشد، اگر به دلیل کار بسیار، دستگاه مستهلک شده باشد، به هیچ وجه مسئولیتی بر عهده ما نیست.

۵- تمام شدن روغن و گاز و یا استهلاک و خرابی قطعات مصرفی: تعویض و تامین قطعات و مواد مصرفی دستگاه‌ها مانند روغن و گاز توسط ما انجام نمی‌پذیرد.

۶- شوک‌های الکتریکی: حتما توجه داشته باشید که بر سر پریز اصلی دستگاه خود از فیوزهای ایمن استفاده کنید. زیرا اگر دستگاه به دلیل شوک‌های الکترونیکی و نوسانات برق دچار مشکل شود، از گارانتی یک ساله تعمیرات ما خارج خواهد شد.

۷– ضربه خوردگی: هر گونه ضربه خوردگی به دستگاه، که باعث آسیب‌های ظاهری و داخلی به آن شده باشد، دستگاه را از گارانتی یک ساله تعمیرات ما خارج خواهد کرد.

۸- آبخوردگی: هر گونه آبخوردگی به دستگاه، که باعث آسیب‌های ظاهری و داخلی به آن شده باشد، دستگاه را از گارانتی یک ساله تعمیرات ما خارج خواهد کرد.

  • قوانین گارانتی برای محصولاتی که گارانتی سه ماه تعویض دارند:

محصولاتی که دارای گارانتی سه ماهه تعویض هستند، در صورت رعایت نکردن مسایل زیر از سوی شرکت ما به هیچ وجه تعویض نخواهند شد:

۱- تغییر ظاهری: در صورتی که این محصولات دچار ضربه، خراش و … شده و یا هرگونه آسیب فیزیکی به آن وارد آمده باشد، از ذیل این گارانتی خارج خواهد شد.

۲- استفاده از آمپر نادرست و محصولات واسطه غیر مرغوب: اگر از محصولات واسط غیر اورجینال مانند شارژر استفاده کنید به گوشی شما آسیب وارد می‌شود و گارانتی تعویض را باطل خواهد ساخت.

۳- آسیب به اجزای داخلی: هرگونه آسیب به اجزای داخلی در هنگام نصب، ضمانت محصول را باطل خواهد ساخت.

۴- تست و نصب اشتباه: توجه داشته باشید محصولاتی که بخاطر تست و نصب اشتباه توسط تعمیرکاران تایید نشده ما و یا افراد متفرقه بدون مدرک در حین تعویض، دچار شکستگی، پارگی و یا آسیب شده‌اند، به هیچ وجه ذیل گارانتی سه ماه تعویض قرار نخواهند گرفت. تنها تعمیرکاران توصیه شده توسط ما و تکنسین‌های دارای مدرک معتبر، مورد تایید برای تست و نصب قطعه می‌باشند. اگر تست  و نصب توسط خود مشتری و یا افراد غیر معتبر انجام شود و در حین تست و نصب به محصول آسیبی برسد، به هیچ وجه گارانتی شامل حال آن نخواهد شد.

  • قوانین گارانتی برای محصولاتی که گارانتی هفت روزه بازگشت کالا دارند:

با توجه به گستردگی دسته بندی کالاهای ارائه شده توسط ما، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای این گارانتی هستند. با توجه به اینکه مشتریانی که از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش و خرید خود می‎کنند، امکان بررسی حضوری محصولات را قبل از خرید ندارند، ممکن است تحت شرایطی نیاز به مرجوع کردن کالای خود داشته باشند. ما با در نظر گرفتن این موضوع، تحت شرایطی که در ذیل خواهید خواند و پس از تایید کارشناسان ما، کالای مرجوعی پذیرفته و در اسرع وقت وجه دریافتی مرجوع خواهد شد.

۱- توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی برای مرجوع کردن کالا، باید این موضوع را به اطلاع کارشناسان فروش ما رسانده شود.

۲- کلیه کالاهای مرجوعی باید در بسته بندی اصلی خود به همراه فاکتور، بدون هیچ گونه آسیب ظاهری ارسال گردد. جعبه بسته بندی کالا بایستی سالم بوده و هیچ گونه اثر پارگی، مخدوش کردن، نوشته، برچسب و یا هر علامت دیگری بر روی جعبه نبایستی وجود داشته باشد.

۳- کلیه ملحقات همراه کالا مثل دفترچه راهنما، کابل، CD و … بایستی همراه کالا مرجوع شوند.

۴-مشتریان محترم تا ۷ روز پس از دریافت کالا مهلت دارند تا از کالای مورد نظر استفاده نموده و در صورت وجود اشکال و یا ایراد فنی مراتب را به اطلاع کارشناسان ما رسانده و با هماهنگی قبلی نسبت به ارجاع کالا اقدام نمایید.

۵- توجه داشته باشید که اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای مشتری ایجاد شده باشد تحت پوشش گارانتی ۷ روزه کالا قرار نمی‌گیرد. اشکالات ایجاد شده در هنگام  حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تنظیمات، استفاده در شرایط غیر اصولی و دستورالعمل کارخانه و یا هرگونه موارد مشابه، جزء این مورد محسوب می‌شوند.

۶- در صورتی که کالای دریافتی با سفارش ثبت شده شما مغایرت داشته باشد، باید طی مدت ۲۴ ساعت از زمان تحویل کالا، با کارشناسان ما تماس گرفته و اقدامات لازم را انجام دهید.

۷- در صورتی که مغایرت کالا را بتوان از روی جعبه و بدون بازکردن بسته بندی تشخیص داد، باید کالا به صورت اولیه و بدون باز کردن پلمپ و بسته بندی کالا، ارجاع داده شود. در غیر این صورت، کالا در بسته بندی اصلی خود به همراه فاکتور و کلیه ملحقات باید مرجوع شود.

۸- مشتریانی که کالاهایی با آسیب دیدگی ظاهری دریافت می‌کنند، باید کالا را به همان شکلی که تحویل گرفته اند توسط شرکت حمل کننده صورت جلسه کنند و ما هیچ مسئولیتی در قبال آسیب های هنگام حمل و نقل را قبول نخواهد کرد.

۹- در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شود باید قبل از ارسال کالا، واحد فروش ما را مطلع سازد.

۱۰- پس از دریافت کالای مرجوعی و تایید کارشناسان ما، در اکثر موارد طی یک روز کاری و حداکثر تا ۱۴ روز کاری، مبلغ کالا مرجوع خواهد شد. زمان ذکر شده اغلب به دلیل تاخیرات بانکی و خطاهای مرسوم در نظر گرفته شده است.

۱۱- در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد که به جای محصول مرجوع شده، کالای جایگزین دریافت کند، پس از مرجوع کردن کالا و وجه، مشتری باید اقدام به ثبت سفارش جدید کند.

لازم به ذکر است که ما هیچ گونه مسئولیتی در برابر نوسانات قیمتی طی مدت فرایند مرجوعی کالا نخواهد داشت و در گارانتی ۷ روزه در صورتی که قیمت محصول کاهش یابد و محصول مرجوع گردد، قیمت کاهش یافته جدید به مشتری عودت می گردد و افزایش قیمت شامل این مورد نمی گردد.

  • گارانتی سایر شرکت‌ها:

در نظر داشته باشید، ما مسئولیتی نسبت به محصولاتی که توسط این سایت با ضمانت شرکت دیگری ارائه شده ندارد. لطفا قبل از خرید، حتما شرایط گارانتی را توسط شرکت مورد نظر بررسی نمایید.

  • قوانین گارانتی برای محصولاتی که گارانتی اصالت کالا دارند:

این روز ها همگام با توسعه فروشگاه های اینترنتی موضوع امنیت در خرید اینترنتی اهمیتی روز افزون یافته است. ما به عنوان یک فروشگاه تخصصی اینترنتی همواره تلاش کرده است که بالاترین کیفیت از محصولات را در اختیار مشتری خود قرار دهد. کلیه کالاهای موجود در ما از اصالت کامل و معتبر برخوردار هستند. به طور کلی گارانتی اصالت کالا موارد زیر را تحت پوشش قرار می دهد.

۱-  کالاهای تحویل شده توسط ما کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا در هنگام فروش منطبق باشد.

۲- گارانتی ها و الزامات قانونی ذکر شده را دارا باشد.

۳-  در صورتی که کالا وارداتی باشد حتما از طریق قانونی وارد کشور شده باشد.

۴- کلیه کالاها دارای برچسب بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی در ماهیت آنها صورت نگرفته است.

۵- محصولات در شرایطی ایده آل نگهداری و بدون کوچکترین آسیب کمی و کیفی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

تحویل اکسپرس

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت امن بانکی

ضمانت کیفیت خدمات

ضمانت اصل بودن کالا

آدرس:

آدرس  مرکز تعمیرات : استان البرز ، کرج ، سه راه گوهر دشت ، نبش کوچه جوادی، ساختمان علی واحد 5

آدرس فروشگاه قطعات و ابزار تعمیرات : استان البرز ، کرج ، سه راه گوهر دشت ، نبش کوچه جوادی، ساختمان علی واحد 5

آدرس آموزشگاه تعمیرات موبایل: استان البرز، کرج، سه راه گوهر دشت، نبش کوچه جوادی، ساختمان علی واحد 4

کد پستی فروشگاه: 3139954754

تلفن تماس:

تلفن قطعات : 34402005 (026)
تلفن تعمیرگاه: 34460106 (026)
تلفن آموزشگاه : 34452008 (026)
شماره شبکه های اجتماعی : 09335400193

ساعت کاری واحد قطعات : 9 صبح الی 8 شب به غیر از ایام تعطیل

ساعت کاری واحد تعمیرات: 9 صبح الی 8 شب به غیر از ایام تعطیل

شماره تماس : 5400193-0933

فروشگاه اینترنتی البرز دکه (زیرمجموعه شرکت مهندسین برتر)

شرکت مهندسین برتر با 20 سال تجربه در زمینه های فنی، آموزشی، واردات و فروش انواع قطعات، ابزار تعمیرات و لوازم جانبی موبایل و با کادری مجرب افتخار ارائه انواع محصولات و خدمات در زمینه تلفن همراه را دارد.

در این راستا همگام با استانداردهای جهانی فروشگاه های اینترنتی فعالیت میکند. تعمیرات موبایل، حرفه ای بسیار حساس و تخصصی است. البرز دکه با در اختیار داشتن تکنسین های مجرب تعمیرات تلفن همراه، انواع خدمات تعمیرات موبایل را در سطح کشور ارائه می دهد.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی البرز دکه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت برای شرکت محفوظ می‌باشد.

×
0 محصول سبد خرید

سایت در حال به روز رسانی می باشد.

لطفا قبل از خرید استعلام موجودی بگیرید.

×

البرزدکه

×

ورود

بستن
         
ورود با شماره ای دیگر
Scroll To Top