تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

تحویل و بازگشت

البرز دکه ضامن سلامت کالای شما میباشد.

در صورتی که بعد از ارسال, کالا دارای عیب و یا نقصی بود که ممکن است در هنگام ارسال رخ داده باشد البرزدکه با قبول هزینه ی پستی جهت مرجوع کردن کالا در خدمت شما میباشد.

  • تمامی کالاها قبل از ارسال به جهت داشتن عیب بررسی و تست میشوند
  • این ضمانت فقط در صورتی که در هنگام حمل عیبی به کالا وارد شده باشد معتبر است
  • در صورتی که بعد از تحویل و گذشت مدت ۴۸ ساعت عیب را گزارش نکنید از مرجوع کردن کالا معذوریم
  • در صورتی که کالا مورد پسند شما واقع نشده باشد تا مدت ۴۸ ساعت و با هزینه ی پستی که بر عهده ی شماست کالا را مرجوع کرده و پول نهایتا تا ۲۴ ساعت بعد از مرجوع کردن به حساب شما برگشت زده خواهد شد.

هزینه حمل و نقل چقدراست؟

حمل و نقل کالا در استان البرز با پیک موتوری انجام میپذیرد و کاملا رایگان است(ویژه مشتریان)(برای همکاران هزینه ی پیک طبق قرارداد توسط همکار پرداخت میشود) ولی برای استان ها و شهرهای دیگر سرزمینمان ایران هزینه طبق نرخ مصوب اداره ی پست تعیین میشود که شامل پست پیشتاز و معمولی میباشد و هزینه ی کالا در این مواقع باید بصورت اینترنتی واریز شده باشد بعد از سفارش شما در صورتی که در ساعات اداری باشد همان روز در غیر اینصورت فردا صبح در صورتی که روز کاری باشد به اداره ی پست تحویل داده میشود و شناسه ی پستی برای شما ایمیل و پیامک خواهد شد و نهایتا تا ۴ روز اینده بنا به نوع پستی که انتخاب کرده اید تحویل شما داده میشود.

چگونه محصول را بازگردانیم؟

برای بازگرداندن و مرجوعیت کالا میتوانید با شماره های موجود در صفحه اصلی و یا از قسمت تماس با ما و یا با قسمت ایمیل و ایدی تلگرام ما ارتباط برقرار کنید و بعد از تایید وجود عیب و یا مشکل دیگر کالا را با شرایطی که بالا ذکر شد مرجوع کنید.

کلیه قطعات اعم ار تاچ، ال سی دی و سایر موارد در صورت خرید اینترنتی بدون گارانتی می باشد و مرجوعی ندارد لذا با پذیرش مورد فوق اقدام به خرید می نمایم.